Каталог

ADM DENTAPREG

Торгова марка DentapregTM, належить компанії ADM (Чехія).

Виробник постійно впроваджує нові технології в своє виробництво і виготовляє композитної-скловолоконні системи найвищої якості, які використовують стоматологи в усьому світі.

Це продукти найвищого рівня і відповідають всім міжнародним стандартам.

Композитне армоване волокно, застосовують для шинування зубів та виготовлення стоматологічних конструкцій в кабінетах і лабораторіях.

Впровадивши передові технології з аерокосмічної промисловості і адаптувавши їх для виробництва своєї продукції, марка Dentapreg® поєднує в собі найкраще з двох світів: високі технології і стоматологію. Скляні волокна, які спочатку були розроблені для потреб НАСА і особлива суміш світлоотвердівшої смоли, яка сумісна з усіма світлоотвердівшими композитами, забезпечують необхідну гнучкість, легку адаптивність і, отже, прекрасно підходить для різних клінічних ситуацій.

Унікальні продукти Dentapreg® запатентовані і відзначені цілим рядом нагород.

 


Цена:
Показувати: Список / Сітка
DENTAPREGTM SPLINT шинуючі скловолоконні стрічки - стрічки для шинування зубів, які сьогодні широко застосовуються стоматологами в усьому світі і дуже приємно, що багато українсь..
1.00
Dentapreg® Mesh скловолоконна сітка для армування і ремонту зубних протезів - це революційний продукт, що дає стійке і надійне зміцнення зубних протезів. Dentapreg® Mesh станови..
сборный товар
Fibrafill Dentin від Dentapreg ® Fibrafill Dentin — це конструктивний композит, армований скловолокном рідкий дентин, новий клас композитног..
1.00
Fibrafill Flow від Dentapreg ®— армований скловолокном рідкий дентин Fibrafill Flow від Dentapreg ® — це конструктивний композит, ..
1.00
..
сборный товар
..
сборный товар
DENTAPREGTM BRIDGE системи скловолоконних шінірующіх стрічок для мікропротезування і шинування зубів, які сьогодні широко застосовуються в стоматології. Основні види застосува..
1.00
DENTAPRE® UFM армована шина призначена для армування реставрацій і лагодження пластмасових виробів Параметри: Тип волокна - Е-скло Орієнтація волокон - різноспрямована (..
сборный товар
  Основное описание Fibrafill® CUBE - це мікрогібридний рентгеноконтрастний світлозатверджуваний композитний матеріал, призначений для заміни шару дентину при рестав..
сборный товар
DENTAPRE® PIN POST LARGE парапульпарні штифти, або піни – це специальні стрижневі конструкції, виготовлені з композиційного материалу, що попередньо оброблений армованим волок..
1.00
  CONDITIONER BOND кондиціонер для стеклоїономери є сециального рідина для кондиціонування (видалення змащеного шару) дентину перед використанням стеклоїономерних цементі..
1.00
DENTAPREG BRIDGE PFU Армована стрічка з цілісних скловолокон, покладених поздовжньо. У разі необхідності у виниклій клінічної ситуації допоможе виготовити тимчасову констру..
1.00
DENTAPREG BRIDGE PFM Армована стрічка з цілісних скловолокон, покладених перехресно. У разі необхідності у виниклій клінічної ситуації допоможе виготовити тимчасову констру..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами