Каталог

AMD LASERS

Компанія AMD Lasers (США) - виробник діодних лазерів для стоматології.

Серія PICASSO: Picasso, Picasso Lite, Picasso plus, Picasso Lite plus визнана користувачами найпопулярнішими лазерами в світі вже більш ніж 10 років.


Якість, застосування та впровадження ііновацій в технології виробництва лазерів визнані в усьому світі. Компанія відрізняється безпрецедентними універсальними пропозиціями для своїх клієнтів, а продукція компанії відзначена численними нагородами.

AMD Lasers - не просто продукція, що перевершує конкурентів, а й супровід клієнта під час його роботи, його якісне навчання та підготовка.


Цена:
Показувати: Список / Сітка
​ THE LASER ADVANTAGE Consistency Laser provides consistent energy at any distance. There is consistency across the beam. There are no weak spots from dispersion, no..
1.00
Picasso Lite+ AMD Lasers (США) – стоматологический диодный лазер со сменным оптоволокном. Прост в использовании. Имеет широкий спектр применения. Экран с интуитивно понятным..
1.00
Для роботи з лазером Er: YAG VersaWave Specialty застосовуються два види наконечників: прямий наконечник кутовий наконечник (90о) Прямий наконечник (312-0616) Прями..
1.00
Стоматологічний діодний лазер PICASSO + призначений для роботи на м'яких тканинах і дозволяє стоматолога легко і швидко освоїти більш зручний для себе і значно менш травмує для..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами