Каталог

APOZA

Компанія APOZA (Тайвань) - виробник дрібного стоматологічного обладнання:

  • приладів комбінованих для гігієнічної чистки зубів і препарування зубів
  • скалерів ультразвукових
  • автоклавів
  • відеокамер внутрішньоротових
  • генераторів озону
  • приладів для ФАД (ФДТ)
  • содоструйний внутриротових апаратів
  • фотополімерних ламп

Цена:
Показувати: Список / Сітка
  PHOTO-ACTIVATED LIT-600 фотодинамічна лампа - прекрасна дезінфекційна терапія, яка в результаті ліквідації всіх видів бактерій в ротовій порожнині, протягом багатьох рокі..
1.00
CLAVE AUTOHOUSE AD7 PRIMA 17L / 22L автоклав - апарат парової стерилізації, призначений для стерилізації медичних та стоматологічних інструментів. Даний прилад включає самі пе..
1.00
CLAVE AUTOHOUSE TYPE-B (1V) 17L / 22L автоклав - малий паровий стерилізатор, призначений для обробки стоматологічних і медііцінскх інструментів. Чому автоклави TYPE-B? У 20..
1.00
Корисність і багатофункціональність генератора озону OzoneDTA обумовлена ​​чудовими властивостями самого озону і синглентно кисню, які надають імуностимулюючу, бактерицидну, фунгіц..
1.00
Апарат для відбілювання зубів BT COOL прекрасно підходить для ефективної обробки пожовклих зубів і зубів, покритих коричневими плямами, викликаними віковими змінами, курінням, чаєм..
1.00
PROPHY-APII POLISHER інтраоральна содоструйка - прилад для профілактичного чищення зубів від нальоту і зубних відкладень без потреби торкнутися зубів і ясен, забезпечуючи повний ..
1.00
НАКОНЕЧНИК ПЬЕЗОСКАЛЕРА Top Selector​ - спеціальне пристосування з пьєзоелементом для ультразвукових скалером компанії APOZA. Наконечник служить для відтворення ультразвукови..
1.00
TOP SELECTOR п'єзоелектричний ультразвуковий скалер - прилад широкого спектру застосування для проведення різних процедур в кабінеті лікаря стоматолога. Даний скалер зарекоменду..
1.00
ЗОНДИ-НАСАДКИ  для генератора озона OzoneDTA: Зонд № 1 - загострений зонд, 10 градусів. Для роботи в ясенних кишенях Зонд № 2 - загострений зонд, 50 градусів - для лік..
1.00
TOP SELECTOR WATER автономний п`єзоскейлер є ультразвуковий п'єзоелектричний прилад з автономної подочей води. Даний п`єзоскейлер має широкий спектр застосування для проведенн..
1.00
  КОНТЕЙНЕР для генерації озону, виробленого приладом OzoneDTA, виготовлений таким чином, щоб виробляти озон і утримувати його всередині для подальшого його паркану з кон..
1.00
Сопло для содоструйки Prophy-AP II Polisher ..
1.00
SoBiCa профілактична сода - являє собою порошок для профілактичного очищення зубів від плям і для видалення зубних відкладень низької щільності. Спеціальний склад і розмір час..
1.00
GP 300 прилад - бездротової прилад для обтурації кореневих каналів. Наявність різних режимів роботи дозволяє ефективно застосовувати прилад при латеральної і вертикальної конден..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами