Каталог

FGM


Цена:
Показувати: Список / Сітка
Whiteness HP Automixx: Система для кабінетного відбілювання вітальних зубів. Представлена ​​у вигляді подвійного автозмішується шприца з 35%-вим перекисом водню в одній фазі і ..
сборный товар
Allcem Dual - рентгеноконтрастний адгезивний композитний фіксуючий цемент подвійного затвердіння. Характеристики матеріалу дозволяють використовувати його для фіксації будь-яких..
сборный товар
Allcem Veneer APS Рекомендований для постійної фіксації; Застосуємо в техніках з препарування та без препарування зубів; Чудові естетичні властивості; Прекрасна стабіль..
сборный товар
Склад: 10% фтороводородной кислота (Плавикова кислота) Форма випуску: Упаковка, яка містить шприц з 2,5 мл продукту. Характеристика: Condac Porcelana є низковязкую гел..
1.00
ION Z Техніка ART (Атравматичний відновне лікування); Відновлення молочних зубів (всі класи порожнин); Тимчасові реставрації постійних зубів; Відновлення не каріозних у..
1.00
MAXXION C Має чудові адгезивні властивості; Володіє великою міцністю і довговічністю; Чи не розчиняється ротовою рідиною, зберігаючи тривалу надійність фіксації; Прекра..
1.00
MAXXION R Чудові механічна міцність і хімічна адгезія до хубним тканин; Виділяє фтор, надаючи застережливий протикаріозний ефект; Чи не розчиняється ротовою рідиною, збері..
1.00
..
сборный товар
..
сборный товар
..
сборный товар
..
сборный товар
Vittra APS Unique – субмікрометричний універсальний хроматичний композит, що підходить до будь-якого відтінку зуба. Копіює відтінок зуба як ефект хамелеону. Практичність ..
1.00
Whiteness HP Automix 35%. Система для кабінетного відбілювання. Переваги Універсальність: доступний у двох фазах, перекис і загущувач, дозволяє маніпулювати лише необхідною ..
1.00
Whiteness Perfect 10%, FGM Гель для відбілювання зубів заснований на перекисі карбаміду в 10%, 16% концентраціях. Подвійна десенсибілізуюча дія: нітрат калію та фторид натрі..
сборный товар
Whiteness Perfect 16%, FGM Гель для відбілювання зубів заснований на перекисі карбаміду в 10%, 16% концентраціях. Подвійна десенсибілізуюча дія: нітрат калію та фторид натрі..
сборный товар
Whiteness Super-Endo, 37% 37% перекис карбаміду використовується для застосування як внутрішньоканальної обробки для невітальних зубів. Єдиний продукт свого роду, який вже готов..
сборный товар

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами