Каталог

MEDIC NRG

MedicNRG - провідна компанія в області технологій Endo, однин з найбільших в світі виробників електронних апекс-локаторів Apex (EAL).
Починаючи свою діяльність з розробки та маркетингу з вирішення робочих місць як для Ендодонтистів, так і для лікарів загальної практики. Регулярно проводячи процедури Endo, MedicNRG прийшла до необхідності більш ефективних технічних рішень з метою полегшення умов роботи з кореневими каналами, в результаті чого були створені надійні інноваційні Apex локатори, засновані на передовій технології цифрової обробки сигналів (DSP).
Заснована двома стоматологами та промисловим дизайнером у 2000 році, MedicNRG на сьогоднішній день використовує цілий ряд провідних фахівців стоматологічної галузі в області Endo, різноманітні технічні можливості в різних промислових аспектах, інженерів біотехнологій, електроніки і механіки, що дозволяє розробляти і впроваджувати інноваційні ідеї, починаючи з екрану комп'ютера до виробничої лінії протягом скорочених періодів.


Цена:
Показувати: Список / Сітка
Gentlefile System позволяет проводить высококачественное эндодонтическое лечение. ..
сборный товар
GENTLEFILE SYSTEM з ендодонтичним мотором MedicNRG розроблена спеціально для обертової бездротової файлової ситеми Gentlefile і призначений а для машинного препарування кореневих..
1.00
GENTLEFILE® атравматичного машинні ендодонтичні файли являють собою атравматичну і дуже просту систему для інструментальної очищення кореневих каналів перед їх обтурацією. Фай..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами