Каталог

GEOSOFT

GEOSOFT - російська торгово-виробнича компанія, що спеціалізується на виробництві стоматологічного обладнання.

Відома на стоматологічному ринку з 1990 року.

Продукція під маркою Геософт Дент успішно зарекомендувала серед стоматологів і зубних техніків.


Цена:
Показувати: Список / Сітка
ObturRest система трехмерной обтурации дентальных корневых каналов зубов, предназначенная для обтурации корневых каналов посредством метода горячей вертикальной конд..
1.00
ULTRA EST ультразвукова ванна призначена для передстерилізаційного очищення і дезінфекції інструментів. ULTRA EST ванна дозволяє проводити якісну стерилізацію обробку ДРІБНИХ ме..
1.00
..
сборный товар
..
сборный товар
..
сборный товар
..
сборный товар
..
сборный товар
..
сборный товар
  ТЕRMO EST гласперленовий кульковий стерилізатор призначений для швидкої стерилізації суцільнометалевих, що не мають порожнин, каналів і замкових частин, стоматологіч..
1.00
GuttaFill - бездротової інжектор розігрітої гутаперчі, що не пістолетного типу. Особливості та переваги: Мала вага (95 р), компактність і відсутність проводів дарує зруч..
1.00
Ультравукова ванна ULTRA ESТ-M призначена для передстерилізаційного очищення і дезінфекції середній і дрібний інструментарію в лікувально-профілактичних установах, в тому числ..
1.00
ТЕRMO EST CERAMIC гласперленовий стерилізатор являє собою малогабаритний кульковий прилад настільного типу. Кульковий стерилізатор призначений для швидкої стерилізації суціль..
1.00
Стоматологічне дзеркало з підсвічуванням LUMI EST дозволяє бачити кожну деталь, завдяки яскравому сфокусованому світла. Дивно яскраве підсвічування Направлене джерело світла за..
сборный товар
GuttaEst - бездротовий обтуратор, що застосовується для обтурації кореневого каналу зуба термопластичною гутаперчею. Особливості та переваги: 1. Наявність віброрежиму в моделях..
сборный товар
ENDO EST MOTOR ендодонтичний мотор з апекслокатором Функції: інструментальна підготовка кореневого каналу обертовими інструментами різних фірм виробників апекслокатор ..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами