Каталог

HOYA ConBio

Компанія HOYA ConBio була заснована в 1991 році, як дочірня компанія корпорації HOYA Corporation, світового лідера у виробництві оптичних і скловолоконних систем для інформаційнних відеопристроїв, які нараховують більше 35000 співроюітників в різних країнах світу. Штаб квартира компанії HOYA ConBio знаходиться в Каліфорнії (США).

HOYA ConBio розробляє і виробляє високо-технологічні лазерні системи, які відрізняючись високою надійністю, широкими можливостями застосування, пропонують значущі, численні переваги в терапевтичної стоматології, ендодонтії, пародонтології, хірургії, імплантології, косметології та інших галузях сучасної медицини.

Маючи багату спадщину, компанія швидко здобула високу репутацію серед фахівців використовують в своїй клінічній практиці лазерні технології. Сьогодні YAG лазерні системи VersaWave працюють в кращих клініках всього світу.


Цена:
Показувати: Список / Сітка
Erbium VersaWave ербієвий лазер - прилад, що випромінює когерентний, монохроматичності і коллімірованний потік частинок. На сьогоднішній день це один з найбільш безпечних, ефект..
сборный товар
..
сборный товар
..
сборный товар
..
сборный товар

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами