Фіксація. Тимчасова / постійна для вінірів, коронок і мостів.

Сортировать по:
Цена:
Показувати: Список / Сітка
Allcem Dual - рентгеноконтрастний адгезивний композитний фіксуючий цемент подвійного затвердіння. Характеристики матеріалу дозволяють використовувати його для фіксації будь-яких..
сборный товар
Allcem Veneer APS Рекомендований для постійної фіксації; Застосуємо в техніках з препарування та без препарування зубів; Чудові естетичні властивості; Прекрасна стабіль..
сборный товар
Водоактивований полікарбоксилатний цемент, що швидко схоплюється, для фіксації. Має високу адгезію до зуба і реставрації. Низька товщина плівки. Висока міцність на стиск. Чуд..
1.00
Активується водою, швидкотвердне постійний цемент для фіксації коронок і мостоподібних протезів. Має високу адгезію до зуба і реставрацій. Висока прозорість. Не впливає ..
1.00
MAXXION C Має чудові адгезивні властивості; Володіє великою міцністю і довговічністю; Чи не розчиняється ротовою рідиною, зберігаючи тривалу надійність фіксації; Прекра..
1.00
Опис товару: Склоіономерний цемент для постійної фіксації RIVA LUTING Plus Ідеальний рентгеноконтрастний, самозатверджений склоіономірний цемент, до складу якого входять спец..
1.00
Опис товару: Фторвиділяючий склоіномерний цемент RIVA LUTING потрійний набір     Виділяє фтор Відповідно до хімічної структури прилипає до структури зу..
1.00
Супероксифосфатний фіксуючий цемент.   Швидко змішується до однорідної консистенції. Низька товщина плівки. Розумний час схоплювання. Висока міцність на стиск. Форма вип..
1.00
Securafix® є склоіономерних цементом з особливо гарною адгезією до емалі і дентину. Матеріал відрізняється малою розчинністю і окислюваність в порожнині рота. Застосув..
1.00
CERAM I фіксує склоіономерний цемент - двокомпонентний (порошок і рідина) матеріал, який призначений для фіксації штифтів, коронок і мостів, вінірів, композитних вкладок і накладок..
1.00
Р-Cem ®Тимчасова фіксація. Цемент БЕЗ евгенолу. Даний матеріал являє собою пасту в тубах. Не містить евгенолу і тому, ідеально підходить у випадках алергії до нього. P-Cem® ..
сборный товар
DUAL CURE COMPOSITE LUTING CEMENT фіксує класичний композитний цемент для заключтельних стоматологічних робіт - остаточного цементування, протезування на імплантатах, коронках і мо..
1.00
NON-EUGENOL TEMPORARY CEMENT фіксує тимчасовий цемент без вмісту евгенолу PRIME-DENT® призначений для фіксації стоматологческіх реставрацій. Показання: цементування зубних..
1.00
FIXATIVE фіксує цемент модифікований композитом є склоіономерний цемент подвійного твердіння з виділенням фтору. Даний матеріал застосовується для фіксації ортодонтичних матричн..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами