Десенсітайзери. Лаки. Матеріали прокладок. Герметики.

Сортировать по:
Цена:
Показувати: Список / Сітка
Aquafluor ® є клінічно протестованим фтористим лаком на основі акрилатної смоли. Використовується для фторування і лікування гіперчутливості зубів у формі готової до застосу..
1.00
Calcident 450® - рентгеноконтрастная пастообразная суспензія на водній основі Даний маіеріал містить гідроксид кальцію 45% і має значення рН більше 12 Застосовується для пр..
1.00
Calcident LC® рентгеноконтрастная пастообразная суспензія на водній основі. Зміст гідроксиду кальцію - 45% Значення рН - більше 12 Застосовується для прямої і непрямої ізо..
1.00
Склад: 10% фтороводородной кислота (Плавикова кислота) Форма випуску: Упаковка, яка містить шприц з 2,5 мл продукту. Характеристика: Condac Porcelana є низковязкую гел..
1.00
Fisseal® - світлотверднучий текучий матеріал для покриття фиссур. Готовий до використання, рідкотекучий герметик, з'єднується з емаллю завдяки низькому поверхневому натягу і х..
1.00
Glass Liner® є світлотверднучий рентгеноконтрастним прокладним матеріалом, що дозволяє здійснювати легкозастивающее однокомпонентні покриття порожнин. Матеріал має дуже високи..
1.00
HEMA DESENSITIZER десенситайзер PRIME-DENT® - засіб для усунення гіперчутливості зубних тканин. Принцип дії даного матеріалу заснований на знятті чутливості шляхом глибоког..
1.00
PRIME-BLEND® ULTRA - унікальний рентгеноконтрастний, що володіє адгезією до дентину, прокладки світлового затвердіння для виготовлення лайнерніх і базових прокладок. Матеріал ..
1.00
PRIME-GEL ™ анестезуючий гель - представляє швидкодіючу і ефективну формулу 20% бензокаїну, який служить місцевим анестетиком. У кожному грамі гелю міститься 200 мл. бензокаїну ..
1.00
Удосконалена формула і напрочуд простий у використанні прокладочний матеріал у вигляді пасти/пасти на основі гідроксиду кальцію для використання під реставраціями. Відмінна теку..
1.00
PORCELAIN BOND SILANE ENHANCER сіланізатор для виробів з кераміки і скла PRIME-DENT® є рідиною для обробки стоматологічних матеріалів з кераміки або скла. Перед проведенням ад..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами