Матеріали для хірургії і кісткової пластики

Сортировать по:
Цена:
Показувати: Список / Сітка
BIOBASE® AP біорозсмоктуючий заступник кісткової тканини є гранулятом, виробленим синтетичним способом, що складається з α-трікальцийфосфата вільної фази. Хімічне походження д..
сборный товар
BetaBASE® MP біорозсмоктуючий замінник кісткової тканини, що складається з β-трікальцийфосфата чистої фази, являє собою синтетичний, абсолютно безпечний для пацієнта, матеріал..
сборный товар
LEADFIX біорозкладаний мембранний штифт з полілактиду є штифт, який закріплюється на кістки і використовується для фіксування мембран в місці відповідних імплантацій. Клінічне..
сборный товар
POLYPIN саморозсмоктуючі штифти з полілактиду для широкого використання в щелепно-лицевої хірургії, а також в нейрохірургії та ортопедії. Polypin виготовлений з біоматеріалу..
сборный товар
Набір інструментів Leadfix спеціально розроблений для використання з мембранними штіфамі Leadfix. Набір складається з таких інструментів:   Зонд&nbs..
1.00
BenaCEL® дентальный перевязочный материал является повязкой из биосовместимой окисленной целлюлозы, не содержей химических добавок.   Перевязочный материал BenaCel..
сборный товар
BENACEL® HEMOSTATIC DRESSING гемостатический перевязочный материал​ представляет собой повязку изготовленную из биосовместимой окисленной целлюлозы.   Данный продук..
сборный товар
Ti-Enforced ™ ePTFE (політетрафторетилен) мембрани являють собою багатошарові, що не розсмоктуються мембрани, призначені для хірургічного розміщення під борошно-окістям, щоб сприят..
сборный товар
Cytoflex Smooth Tefguard Cytoflex Smooth Tefguard - це не розсмоктується, що створює простір, бар'єрна мембрана, призначена для процедур регенерації керованих тканин. Що складаю..
сборный товар
Cytoflex Textured Tefguard - не розсмоктується, що створює простір, текстурированная бар'єрна мембрана, призначена для процедур регенерованої тканини. Що складається з проприе..
сборный товар
Cytoflex® Mesh являє собою надтонку чисту титанову сітку з прецизійним сітковим профілем. Cytoflex® Mesh призначена для відновлення альвеолярного гребеня шляхом збереження мат..
сборный товар
Cytoflex® Resorb є синтетичну мікропористої резорбіруемой бар'єрну мембрану. Даний вид мембран призначений для посилення межмолекулярого взаємодії з поверхневим шаром рідних к..
сборный товар

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами