Бренды

Штифти, Шини. Армуючі системи.

Штифти, Шини. Армуючі системи.

Сортировать по:
Цена:
Показувати: Список / Сітка
DENTAPREGTM SPLINT шинуючі скловолоконні стрічки - стрічки для шинування зубів, які сьогодні широко застосовуються стоматологами в усьому світі і дуже приємно, що багато українсь..
1.00
DENTAPREGTM BRIDGE системи скловолоконних шінірующіх стрічок для мікропротезування і шинування зубів, які сьогодні широко застосовуються в стоматології. Основні види застосува..
1.00
DENTAPRE® UFM армована шина призначена для армування реставрацій і лагодження пластмасових виробів Параметри: Тип волокна - Е-скло Орієнтація волокон - різноспрямована (..
сборный товар
DENTAPRE® PIN POST LARGE парапульпарні штифти, або піни – це специальні стрижневі конструкції, виготовлені з композиційного материалу, що попередньо оброблений армованим волок..
1.00
PARMAX PARA LIGHT внутрішньоканальні скловолоконні штифти виготовлені з цілісних надтонких скловолокна, імпрегновану в стоматологічних композитних смолах. Завдяки правильному ..
1.00
PG PARMAX GOLD PG внутрішньоканальні позолочені штифти - пасивні внутрішньоканальні штифти для забезпечення поліпшеної ретенції. Дапнние штифти мають анатомічної формою і приз..
1.00
PARMAX TITANIUM PT внутрішньоканальні титанові штифти - металеві, пасивні внутрішньоканальні штифти анатомічної форми з обробленою поверхнею для забезпечення поліпшеної ретенції...
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами