Хімічна обробка та пломбування кореневих каналів

Сортировать по:
Цена:
Показувати: Список / Сітка
Паста для пломбування кореневих каналів. Повільно твернучий герметик для кореневих каналів доступний в подвійному шприці з автоматичним змішуванням. Рентгеноконтрастний Уп..
1.00
ENDODENT P силер для пломбування каналів яаляется рентгеноконтрастним цементом, що містить евгенол і призначений для обтурації кореневих каналів на основі ЦОЕ. Даний матеріал ..
1.00
Цемент на основі оксиду цинку/евгенолу (армований полімером PMMA). цинк-оксид-евгенольний цемент укріплений полімером PMMA, для тривалих тимчасових реставрацій тривалістю до 1 р..
1.00
Тимчасовий цемент на основі оксиду цинку/евгенолу. цинк-оксид-евгенольний цемент для тривалих тимчасових реставрацій тривалістю до 1 року або використання в якості прокладки. ..
1.00
ZOE cement. Тимчасовий пломбувальний матеріал Добре зарекомендував у стоматологів матеріал для тимчасових реставрацій терміном служби близько 1 року, посилений спеціальними мікрос..
сборный товар
SMEAR CLEAR розчин ЕДТА для іригації кореневих каналів Склад: ЕДТА четвертичная солі амонію, катіонний сурфактант і антимікробний агент сурфактант вода Чудово в..
1.00
PULP CANAL SEILER силер на основі оксиду цинку і евгенолу для обтураци є пломбувальний матеріал у вигляді порошкової основи і рідкого каталізатора для пломбування кореневих канал..
1.00
RC-CREAM гель для хіміко-механічного розширення каналів - стоматологічний матеріал на основі 15% ЕДТА і 10% пероксиду, який не тільки полегшує роботу стоматолога з очищення та фо..
сборный товар
Dent-a-cav® тимчасова пломбувальний маса. Дана дентин-паста являє собою добре зарекомендував себе матеріал, готовий до застосування. Завдяки швидкому затвердінню в порожнині,..
сборный товар
BRIGHT Flow CORE. Виготовлення культі Композитний матеріал подвійного затвердіння спеціально розроблений для виготовлення культі перед подальшим відновленням. Оптимальні в..
сборный товар
Prime CORE DC - виготовлення культі. Композитний матеріал подвійного затвердіння спеціально розроблений для виготовлення культі перед подальшим відновленням. Оптимальні ..
сборный товар

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами