Адгезиви. Протруєння для композитів, кераміки, склоїономери

Адгезиви, бонд системи, самоадгезивні композити та самоадгезивні цементи:

  • адгезиви і бонд системи
  • самоадгезивні реставраційні композити
  • самоадгезивні фіксуючі цементи
  • силани, протруєння та матеріали для поліпшення адгезії
Сортировать по:
Цена:
Показувати: Список / Сітка
Cera Etch гель для травлення порцеляни (5% буферизована плавикова кислота) CeraEtch — це 5% буферизована плавикова кислота у формі напівгелю. Покращує механічний зв'язок між пор..
1.00
Fusion Bond 5 однокомпонентний адгезив , що полімеризується світлом Fusion Bond 5 — це багатофункціональний однокомпонентний бондинг дентин/емаль, що полімерізується світло..
1.00
Microgel SF - гель для травлення емалі та кондиціонування дентину В’язкий гель зеленого відтінку з вмістом 37% фосфорної кислоти, що не містить кремнезему, рекомендований дл..
1.00
Micron Dentin Conditioner - кондиціонер для порожнини рота на основі поліакрилової кислоти Кондиціонер Micron Dentin Conditioner — це м’який розчин поліакрилової кислоти, призна..
1.00
Renew MDP однокомпонентний самопротравлюючий бонд Renew MDP — однокомпонентний адгезив світлового затвердіння, який поєднує травлення, праймування та бондинг в одній пляшці. Це ..
1.00
Silane-X — це однокомпонентний матеріал, який використовується для підвищення міцності з’єднання між композитами/цементом і порцеляною. Для досягнення найкращих результатів протра..
1.00
Ambar Universal APS – універсальний самопротравлюючий адгезив 7го покоління, призначений для бондингу емалі та дентину (реставрація та фіксація). Адгезив дозволяє застосовувати р..
1.00
C-Bond Self-Etch® - нова розробка світлотверднучий бондинга 7-го покоління. Підвищена адгезія забезпечується додаванням наночастинок і MDP (кислотні фосфатні групи) до основно..
1.00
  Ambar APS - однокомпонентна адгезивна система для емалі та дентину 5го покоління Чудове співвідношення ціни і якості. Система APS дає відмінну продуктивніс..
1.00
AMBAR®. Бонд 5-покоління. Універсальний   Адгезив світлотверднучий для емалі та дентину AMBAR. Це універсальний фотополімерний однокомпонентний бонд для адгезивної відн..
1.00
C-Bond® - світлотверднучий універсальний зв'язуючий матеріал з відмінною адгезією до дентину і високою гидролитической стійкістю. C-Bond®: створює еластичне з'єднанн..
1.00
PORCELAIN BOND SILANE ENHANCER сіланізатор для виробів з кераміки і скла PRIME-DENT® є рідиною для обробки стоматологічних матеріалів з кераміки або скла. Перед проведенням ад..
1.00
PORCELAIN ETCH GEL гель для протруєння виробів з кераміки і скла PRIME-DENT® призначений для випадків, що вимагають адгезії композиту до кераміки. Використання даного матеріал..
1.00
BOND One однокомпонентний адгезив PRIME-DENT® універсальний матеріал 5-го покоління, що володіє гідрофільними властивостями. Бонд використовується на вологому дентині (воло..
1.00
  ETCHANT GEL / LIQUID гель для протруєння зубних тканин PRIME-DENT® є протравлюючий гель / рідина з 37% фосфорною кислотою. Матеріал застосовується: для видален..
1.00
  CONDITIONER BOND кондиціонер для стеклоїономери є сециального рідина для кондиціонування (видалення змащеного шару) дентину перед використанням стеклоїономерних цементі..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами