Насадки для змішування. Насадки для шприців.

Сортировать по:
Цена:
Показувати: Список / Сітка
Насадки для скейлнга тип EMS - використовуються при роботі ультразвуковим скалером. Насадка №1 Заокругленими із загостреною вершиною насадка №1 застосовується для скейлін..
1.00
Насадки эндодонтические тип EMS  применяются в стоматологии при выполнении работ в корневых каналах по конденсации филеров из резилона или гуттаперчи, при&..
1.00
PER-IO-TOR насадки застосовуються для шліфування кореневого цементу в поддесневой області та зоні фуркации. Інструменти PER-IO-TOR спеціально розроблені для очищення і струган..
1.00
LAMENNER атравматичні насадки - спеціальні запатентовані насадки для професійних стоматологів терапевтів, пародонтологов, гігієністів. Насадки мають з одного боку гладку поверхн..
1.00
FLEXI-GLIDE насадки для шприців - універсальні одноразові насадки, виготовлені з металевого підстави, яке можна зігнути за формою гирла, що забезпечує гнучкість в іригації і аспіра..
1.00
Насадки змішують для картриджів:   Змішуюча насадка MIX, для картриджа, жовта Змішуюча насадка MIX, для картриджа, зелена ..
1.00
Насадки що змішують для клікера Насадка MIX Tip   Насадка MIXING Tip           ..
1.00
  ЩУП ЕОД електроодонотодіагностичний (∅ 2,0 мм) використовується в якості активного електрода при проведенні процедур електроодонтодіагностики (ЕОД) і дентометріі п..
1.00
Ключі динамометричні для фіксації насадок призначений для установки зняття насадок типу EMS до ультразвукового скалером. Вбудований в ключ динамометр дозволяє без праці зробити за..
1.00
POCKET-PROBE пародонтальні атравматичні насадки є зігнутий пластиковий наконечник з гнучким закритим коцном, в якому передбачено кілька перфорацій для ретельного промивання ..
1.00
Насадки для скалінга призначені для зняття твердих зубних відкладень і плям.   Насадка SU1 тип EMS Насадка для скалінга із загостреною вершиною. Р..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами