Ортопедія. Матеріали C & B. Виготовлення. Фіксація. Полірування

Ортопедія. Матеріали C & B. 

Сортировать по:
Цена:
Показувати: Список / Сітка
BRIGHT Temporary C&B. Матеріал для виготовлення тимчасових ортопедичних конструкцій, коронок, мостів, вкладок і накладок. Самоотверждаємиє композитний матеріал спеціально ..
сборный товар
Pro Crown®. Temp C & B. Виготовлення тимчасових ортопедичних конструкцій зубів, коронок і мостів. ОПИС Pro Crown® - високоестетичних композитний матеріал для виготовлення ти..
сборный товар
PRIME-CROWN ™ самоотверждаємиє метакрилатний композит для виготовлення тимчасових коронок і мостів, вкладок, накладок та вінірів. Даний двокомпонентний багатофункціональний мета..
сборный товар
Р-Cem ® Тимчасова фіксація. Цемент БЕЗ евгенолу.   Даний матеріал являє собою пасту в тубах. Не містить евгенолу і тому, ідеально підходить у випадках алергії до ньог..
сборный товар
DENTAPREG BRIDGE PFU Армована стрічка з цілісних скловолокон, покладених поздовжньо. У разі необхідності у виниклій клінічної ситуації допоможе виготовити тимчасову констру..
1.00
DENTAPREG BRIDGE PFM Армована стрічка з цілісних скловолокон, покладених перехресно. У разі необхідності у виниклій клінічної ситуації допоможе виготовити тимчасову констру..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами