Бренды

Лазери. Аксесуари (насадки, наконечники, оптичне волокно)

Сортировать по:
Цена:
Показувати: Список / Сітка
Для роботи з лазером Er: YAG VersaWave Specialty застосовуються два види наконечників: прямий наконечник кутовий наконечник (90о) Прямий наконечник (312-0616) Прями..
1.00
Лазерні захисні окуляри AMD Lasers призначені для безпечного використання стоматологічних діодних лазерів PICASSO + і PICASSO LITE +. Застосування будь-яких інших очок не є бе..
сборный товар
Лупи збільшувальні захисні з оптикою Seiler, в яких застосовується захисне скло для очей з високою мірою захисту OD 5+, сто означає дуже низьку пропускну здатність близько 0,001% л..
1.00
Описание отсутствует. ..
1.00
Описание отсутствует. ..
1.00
НАСАДКА QUADRA Tip используется с диодными лазерами PICASSO или PICASSO Lite и предназначена для выполнения работ по отбеливанию зубов, для лечения или биостиму..
1.00
НАСАДКИ ENDO к лазерам VersaWave Specialty​  - насадки для эндодонтии диаметром 200 и 300 микрон. Данные насадки имеют высокую плотность энергии и эластичность,&n..
1.00
НАСАДКИ GLASS-FIBRE є насадки з скловолокна і призначені для роботи Er: YAG лазером VersaWave Specialty. Дані скловолоконні насадки універсальні і придатні для роботи як на м'як..
1.00
НАСАДКИ SAPPHIRE є насадки з сапфіра і призначені для роботи Er: YAG лазером VersaWave Specialty. Асортимент насадок дозволяє охопити практично весь спектр робіт, що проводив ..
1.00
ОДНОРАЗОВІ НАСАДКИ призначені для роботи діодними лазерами Picasso і Picasso Lite. Широкий асортимент насадок дозволяє проводити різні процедури, в залежності від зручності заст..
1.00
  Оптичні волокна застосовується для роботи з діодними лазерами PICASSO і PICASSO Lite. Розрізняють два види оптичного волокна: ОПТИЧНЕ змінити ВОЛОКНО для діодного..
1.00
ОПТИЧНЕ ВОЛОКНО ПОСТІЙНЕ для діодного лазера використовується зі змінними і одноразовими насадками. ПОСТІЙНЕ ОПТИЧНЕ ВОЛОКНО: не витрачаються, довжиною 2 м., оптоволокон..
1.00
ОЧИСНИК оптичного волокна призначений для видалення захисної обплетення з оптичного волокна діодного лазера діаметром 400 мкн. Для очищення оптческого волокна соотвествующе..
1.00
ПЕДАЛЬ УПРАВЛІННЯ бездротова до стоматологічним доданими лазерів PICASSO дає можливість користувачеві працювати з ще більшим комфортом. Остання модифікація приладів PICASSO, щ..
1.00
РЕЗАК оптичного волокна різного діаметру, що застосовується для роботи з діодними лазерами. Підготувати до роботи оптичне волокно діодного лазера легко і просто за допомогою вел..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами