Бренды

Дрібне обладнання. Пристосування

Сортировать по:
Цена:
Показувати: Список / Сітка
ISOLITE® SYSTEMS апарат вакуумного відсмоктування - прекрасне пристрій, що забезпечує двоканальну безперервний зв'язок вакуумного відсмоктування і блискуче інтраоральний освітлення..
1.00
ILIGHT SUCTION ізоляційна система з LED освітленням виконує одночасно декілька функцій: автоматична аспірація, яка регулюється по потужності яскраво висвітлює ротову порожн..
1.00
VIBRING пристрій для підвищення ефективності іригації - пристосування, яке одягається на звичайний шприц 10 сс з метою створення спеціальних ультразвукові вібрацій в кореневому к..
1.00
FILL STATIION дозирующая станція для шприців - пристосування, яке дозволяє дуже швидко набрати іригаційний розчин в шприц. Всередині пристосування встановлюється пляшка велико..
1.00
  ЩУП ЕОД електроодонотодіагностичний (∅ 2,0 мм) використовується в якості активного електрода при проведенні процедур електроодонтодіагностики (ЕОД) і дентометріі п..
1.00
ПРИЛАД ДЛЯ ЧИСТКИ, мастила та стерилізації стоматологічних наконечників служить для автоматизованого догляду за інструментами.   Даний прилад використовується після зовнішнь..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами