Бренды

Полірування. Устаткування. Аксесуари

Сортировать по:
Цена:
Показувати: Список / Сітка
  PROFIN професійний пародонтологічний набір для полірування зубів виробництва Dentatus є cистему, що забезпечує точну, контрольовану і безпечну роботу лікаря-стоматолога..
1.00
Sylc є унікальним біологічно активним порошком фосфосіліката натрію, який з'єднується зі слиною або водою з утворенням кристалів гидроксикарбонат апатиту (HCA), створюючи шар, по..
сборный товар
PROPHY-APII POLISHER інтраоральна содоструйка - прилад для профілактичного чищення зубів від нальоту і зубних відкладень без потреби торкнутися зубів і ясен, забезпечуючи повний ..
1.00
MICROBLASTER BIO-ART cодоструйний інтраоральний апарат з сульфатом алюмінію - портативний пневматичний інструмент для очищення й обробки зубів. Використання пескоструя в стомато..
сборный товар
PROFIN TITANIUM зворотно-поступальний наконечник - новий, легкий і практичний наконечник, виробництва компанії Dentatus, створений із спеціального сплаву і призначений для остато..
1.00
Сопло для содоструйки Prophy-AP II Polisher ..
1.00
SoBiCa профілактична сода - являє собою порошок для профілактичного очищення зубів від плям і для видалення зубних відкладень низької щільності. Спеціальний склад і розмір час..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами