Фотополімерні лампи. Захисні окуляри

Сортировать по:
Цена:
Показувати: Список / Сітка
C02 СURING LIGHT являє собою невеликий портативний акумулятор виробництва Premium Plus для щоденного використання в стоматології, з метою проведення процедури затвердіння світлом..
1.00
​ THE LASER ADVANTAGE Consistency Laser provides consistent energy at any distance. There is consistency across the beam. There are no weak spots from dispersion, no..
1.00
D-2000 Фотополімеризатори світлодіодний бездротової компанії APOZA представляє нове покоління приладів даного типу. Це світлодіодний, безпровідний Фотополімеризатори з потужністю в..
1.00
DB-685 Фотополімеризатори світлодіодний безпровідний призначений для випромінювання блакитного світла з встановленої довжиною хвилі для полімеризації композитних матеріалів (смол),..
1.00
Фотополімеризатори світлодіодний безпровідний DB 686 MOCHA призначений для роботи з відновлення зубів методом полімеризації композитних матеріалів (смол) за допомогою блакитного св..
1.00
  DENTAL BLUE Фотополімеризатори світлодіодний бездротової призначений для професійного стоматологічного використання.   Джерелом блакитного світла служить світлод..
1.00
Фотополімеризатори SUPRA-1000 - світлодіодний прилад для використання в стоматології. Оборудовантіе оснащено цифровим таймером, звуковим сигналом, функцією вибору часу полімер..
1.00
ОЧКИ фотозахисні для захисту від блакитного світла призначені для захисту обличчя та очей від пилу, крапель і спреїв, від шкідливого впливу світла Фотополімеризатори і придатн..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами