Бренды

Збільшення оптичне. Мікроскопи. Лупи. Дзеркала

ЦЯ КАТЕГОРІЯ ІНФОРМУЄ ПРО ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ ЗАСТОСОВУЮТЬ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ОПЕРАЦІЙНОГО ПОЛЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПІД ЧАС РОБОТИ ЛІКАРЯ, ДЛЯ ЙОГО КРАЩОГО ОСВІТЛЕННЯ З МОЖЛИВІСТЮ ФОТО і відеофіксації, ДЛЯ НАВЧАННЯ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ І В ЗАПИСИ, ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ПОТРІБНОЇ ІНФОРМАЦІЇ і ЇЇ ПОДАЛЬШОГО ПОШИРЕННЯ.

Сортировать по:
Цена:
Показувати: Список / Сітка
PromiseVision 3D є невід'ємною частиною мікроскопа, що дозволяє користувачеві завжди перебувати в ергономічному положенні. PromiseVision 3D від Seiler забезпечує роботу стоматол..
сборный товар
SEILER AIR SCOPE стоматологічний мікроскоп є ідеальним варіантом для стоматолога, оскільки призначений для більшої маневреності і продуктивності. Повітряна серія AIR SCOPE дій..
1.00
SEILER EVOLUTION XR6 мікроскоп стоматологічний - високоточне операційне обладнання, яке дозволяє прекрасно висвітлити і значно збільшити видимість при проведенні різного виду роб..
1.00
SEILER IQ мікроскоп стоматологічний, оснащений апохроматичній оптикою і всім необхідним для нормальної роботи стоматолога. У стандартній комплектації: вид освітлення (за..
1.00
SEILER VARIO FOCUS мікроскоп стоматологічний від відомого виробника являє собою компактне обладнання, призначене для більш зручної роботи лікарів.   Даний мікроскоп вико..
1.00
Якість оптики збільшувальне луп виробництва Seiler дозволяє лікарю тривалий час працювати без відчуття напруги. Лупи Seiler представлені трьома видами: Sport Titanium ..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами