Бренды

Аксесуари для мікроскопів

Сортировать по:
Цена:
Показувати: Список / Сітка
Металогалогенні лампи відкрили свого часу еру нового стандарту в світі стоматологічних мікроскопів. У мікроскоп вбудована понад яскрава 50Вт метал галоїдна лампа з життєвим..
сборный товар
АДАПТЕР УНІВЕРСАЛЬНИЙ з діафрагмою для мікроскопів Seiler - пристосування, яке дозволяє встановити на мікроскоп через дільник світла прилад фото / відео фіксації. Плюсом застосу..
1.00
АДАПТЕР ФОТОКАМЕР Nikon/Canon для мікроскопів Seiler дозволяє проводити зйомку дійсного зображення, створюваного мікроскопом. Сумісність можлива тільки з байонетами (типами з..
1.00
АДАПТЕР ФОТОКАМЕР Soni NEX 3 або NEX 5 для мікроскопу Seiler​  -  пристосування, що дозволяє встановлювати цифрові фотокамери на мікроскопи. Для установки фотокамер..
1.00
Бінокуляри до мікроскопів Seiler є змінною частиною голови мікроскопа. Бінокуляри розрізняються за ступенем рухливості і регулювання межзрачкового відстані. Відстань може рег..
1.00
Дільник СВІТЛА до мікроскопів Seiler - роздільник променя, призначення якого ділити світловий потік і направляти частину його на фото- або відеокамеру, а також на другі бінокуляр..
1.00
ДІАФРАГМА ірисова ПОДВІЙНА до мікроскопів Seiler - зрачковая подвійна діафрагма призначена для отримання більшої глибини різкості зображення тощо роботі з мікоскопамі. Дане..
1.00
КРІСЛО ХІРУРГІЧНЕ Seiler є одним з найбільш важливих компонентів стоматологічного кабінету, що сприяє зручній роботі стоматолога. КРІСЛО Seiler спеціально розроблено для загальн..
1.00
КРОНШТЕЙН для кріплення бінокулярів асистента дозволяє одночасно бачити робоче поле і лікаря і його асссістенту, оскільки дає можливість прикріпити додаткові бінокуляри. Для к..
1.00
ОКУЛЯРИ до мікроскопів Seiler призначені для расшреня поля зору і дапазона збільшення мікроскопа, які досягаються за рахунок твори кратності окулярів на кратність об'єктива. Т..
1.00
Ротаційний ПРИСТРІЙ до мікроскопів Seiler призначене для зміни кута ротації в приладі і дозволяє змінити кут огляду, зберігаючи при цьому окуляри в тому ж положенні при бічн..
1.00
ФІЛЬТР ЗАХИСНИЙ від лазерного випромінювання до мікроскопів Seiler призначений для захисту очей користувача від хвиль лазерного випромінювання в діапазоні від 780 до 2940 нм. при р..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами