Каталог

Fibrafill Dentin - рідкий дентин, армований скловолокном, унідоза

Артикул: 01120900-01
Модель: Fibrafill Dentin
Виробник ADM DENTAPREG
Fibrafill Dentin - рідкий дентин, армований скловолокном, унідозаFibrafill Dentin від Dentapreg ®

Fibrafill Dentin — це конструктивний композит, армований скловолокном рідкий дентин, новий клас композитного матеріалу, придатного для побудови таких конструкцій, як зубні шини, тимчасові мости та великі реставрації.

 

Адаптація передових технологій аерокосмічної промисловості, Dentapreg ® поєднує найкраще з двох світів: технології та стоматології.

Унікальні властивості Dentapreg ® досягаються завдяки ідеально збалансованим компонентам найвищого класу та передовим технологіям виробництва.

Він складається зі скляних волокон, які спочатку були розроблені для вимог міцності космічних човнів, і спеціальної суміші світлотвердіючої смоли, яка сумісна з усіма світлотвердіючими композитами.

 

Матеріал поставляється у формі конденсованої пасти, гібридизованої з дисперсним армуванням, що складається з коротких субмікронних неорганічних волокон з поверхневою обробкою. Завдяки великій питомій поверхні, високому аспектному співвідношенню та унікальним механічним властивостям волокна забезпечують велику міцність. Консистенцію матеріалу було оптимізовано для полегшення маніпулювання та конденсації.

 Унікальне біоміметичне рішення:

Матеріали Fibrafill® являють собою унікальне біоміметичне рішення для відновлення твердих тканин. Це комплексна система, заснована на армуючому ефекті суцільного волоконного армування і коротких дисперсних волокон. Подібно до сталевого скелета, який зміцнює бетонні конструкції, спеціально оброблені неорганічні волокна забезпечують необхідну стійкість до композитних реставрацій та пошкоджених твердих зубних тканин.

✔ Композиційні матеріали:

Система складається з мікрогібридних рентгеноконтрастних композитних матеріалів світлової полімеризації з інтегрованим армуванням волокнами, призначених для виготовлення прямих реставрацій як заміщення шару дентину. Всі матеріали доступні в універсальному відтінку дентину. Характеристики застосування, форма волокнистого армування та метод нанесення оптимізовані для окремих матеріалів відповідно до рекомендованого діапазону показань.

Призначення:

 • Композитні пломби I, II і V класу, глибокі каріозні ендодонтичні зуби, преендодонтичні та постендодонтичні реставрації, кернові реставрації

Переваги для вашої стоматологічної практики:

 • Зведення до мінімуму ефекту концентрації напруги в критичних зонах у великих пломбах і реставраціях. Наявність мембранного армування сприяє розподілу напруги на більшу площу.
 • Зменшення ризику утворення та поширення тріщин у пломбах або реставрації та навколишніх твердих тканинах зуба (разом із проявами вторинного карієсу це, безумовно, найпоширеніший вид руйнування).
 • Армуючі волокна підвищують адгезію між окремими шарами композиту за принципом мікромеханічної фіксації.
 • Розширення можливостей консервативних методів відновлення твердих тканин.
 • Зменшення напруги зсуву в зоні адгезії, забезпечення крайової цілісності.
 • Зведення до мінімуму ризику фатальної поломки та продовження терміну служби реставрації завдяки загальному зміцненню та підвищеній міцності.
 • Економія часу на виготовлення великої реставрації, просте застосування матеріалів
 • Легке застосування матеріалів
 • Знижений ризик відмови
 • Розширення можливостей консервативних методів відновлення твердих тканин

Упаковка:

 • 1 унідоза містить 0,13 мл (0,25 г) матеріалу

 Ваше Ім’я:


Рейтинг Погано           Добре

Ваш відгук:
Введіть код, вказаний на зображенні: