Каталог

Fibrafill Flow - рідкий дентин, армований скловолокном, шприц

Артикул: 01120900-02
Модель: Fibrafill Flow
Виробник ADM DENTAPREG
Fibrafill Flow - рідкий дентин, армований скловолокном, шприцFibrafill Flow від Dentapreg ® армований скловолокном рідкий дентин

Fibrafill Flow від Dentapreg ® — це конструктивний композит, новий клас армованого скловолокнами композитного матеріалу, придатного для побудови таких конструкцій, як зубні шини, тимчасові мости та великі реставрації.

 

 Матеріал випускається у формі пасти з низькою в’язкістю, гібридизованої з дисперсним армуванням, що складається з коротких субмікронних неорганічних волокон з поверхневою обробкою. Завдяки великій питомій поверхні, високому аспектному співвідношенню та унікальним механічним властивостям волокна забезпечують велику міцність. Завдяки тиксотропності матеріал легко адаптується і покриває адгезійну основу, не утворюючи бульбашок. 

 

Адаптація передових технологій аерокосмічної промисловості, Dentapreg ® поєднує найкраще з двох світів: технології та стоматології.

Унікальні властивості Dentapreg ® досягаються завдяки ідеально збалансованим компонентам найвищого класу та передовим технологіям виробництва.

Він складається зі скляних волокон, які спочатку були розроблені для вимог міцності космічних човнів, і спеціальної суміші світлотвердіючої смоли, яка сумісна з усіма світлотвердіючими композитами.

 

Призначення:

  • Основа для композитних реставрацій I і II класу, реставрації з малоінвазивними препаратами (реставрації оклюзії поза зоною прямого навантаження),
  • реставрації III і V класу, блокування підрізів, преендодонтичні та постендодонтичні реставрації, реставрації стрижня та ін.

Переваги для вашої стоматологічної практики:

  • Економія часу на виготовлення великої реставрації, просте застосування матеріалів
  • Легке застосування матеріалів
  • Знижений ризик відмови
  • Розширення можливостей консервативних методів відновлення твердих тканин

Упаковка:

  •  Шприци 1 мл (1,8 г) 


Ваше Ім’я:


Рейтинг Погано           Добре

Ваш відгук:
Введіть код, вказаний на зображенні: