Каталог

MG3 Blue FILE. NiTi Машинні файли Perfect Dental.

Артикул: 1890025111
Модель: MG3 Blue FILE
Виробник PERFECT
MG3 Blue FILE. NiTi Машинні файли Perfect Dental.МG3 Blue Файли машинні Perfect
Файли СК для ротаційних ендонаконечників, у пакованні асорті 4 конуси. З гирловим файлом та пасфайлом (15 або 20 розмірів). За дизайном нагадують Протейпери, але завдяки іншому металу набагато менш жорсткі. Сумісні з будь-якими ендонаконечниками, окрім реципрокних. Профайлами МG3 Blue не можна назвати, оскільки вони, як і протейпери, на відміну від профайлів мають ріжучу бічну грань. Але зазавдяки феноменальній гнучкості та відсутності пружності вони йдуть точно каналом і не випрямляють його, зберігаючи початкову форму. Тобто, по суті, мають головну перевагу профайлів - безпеку в роботі та збереження повної анатомічної форми каналу.
Гирловийфайл, пас файл та 4 конусності - 04/20, 04/25. 06/25. 04/35
Машинні NiTi МG3 Blue файли.
Нанотехнологія виготовлення сплаву підвищила гладкість поверхні ендо файлу.
Усередині каналу створюються бульбашки газу, які сприяють більш глибокому проникненню іригаційної рідини в канальці дентину, і покращують виведення з каналу тирси дентину.
Легко і ефективно формують порожнину каналу.
 
В більшості клінічних ситуацій потрібно лише три файли MTF-G3.
MTF-G3 – файли мають різну конусність
Дані файли легше та швидше готують порожнину каналу потрібної форми для подальшої обтурації.
Стіни дентину чистіше, оскільки більш якісно виводиться дентин завдяки більш гладкому покриттю файла.
 
Система MG3 (MTF-G3):
- Starter - початковий файл  торк – 3.00Ncm, швидкість 300-350 rpm
- P1 чи P2 – пасфайли - торк – 2.00Ncm, швидкість 300-350 rpm
- G1, G2(04), G2(06), G4 - основні файли – відповідно - 04/20, 04/25. 06/25. 04/35 для всіх файлів торк – 2.00Ncm, швидкість 300-350 rpm
 
Система MG3 дозволяє безпечно, легко, просто і ефективно сформувати канал.
Починають машинну підготовку зазвичай зі Starter гирлового файлу і продовжують препарування каналу в простій послідовності: P1 / P2 - G1- G2(04)- G2(06)-  G4. 
Файли P1 / P2 прекрасно формують навіть вузький, викривлений кореневої канал.
Файли MG-3 виготовлені з матеріалів імпортованих з США. NiTi сплав складається з ~ 56% Ni, ~ 44% Ti (іноді допускається ~ до 2% кобальту, для пружності.
Якість стінок сформованого кореневого каналу, більш стабільна.
Система MG3 (MTF-G3) має підвищену міцність і на 300-500% менше ламається, в порівнянні з традиційними NiTi ендо- файлами. 
 
Нанотехнологія покриття.
Під час процесу різання на поверхні інструменту збирається сміття, і  утворюються мікротріщини, які є однією з основних причин перелому інструментів NiTi. Основною метою поверхневої обробки є створення функціонального покриття з використанням фізичних і хімічних процесів в газовій фазі, що дає збільшення атомів азоту на поверхні металу і утворює азотовану поверхню. В результаті виходить найкраща поверхнева твердість, більш сильний опір руйнуванню і більш висока ефективність різання. Це унеможливлює появу мікротріщин і після повторного використання інструменту. 
Структура файлів MG3 складається з чотирьох основних частин: сполучної частини, нерозрізної частини, ріжучої частини, апікальної частини. Основний проміжок між сполучної частиною і нерозрізний частиною відображає параметри інструменту, різні мітки кільця і гумові стопери, які забезпечують опорну точку для робочої довжини без розрізання стінки каналу.


Ваше Ім’я:


Рейтинг Погано           Добре

Ваш відгук:
Введіть код, вказаний на зображенні: