Каталог

PREVEST DenPro

Для Prevest DenPro Limited «Майбутнє стоматології» набагато більше, ніж просто гасло.

Prevest DenPro Limited на сьогодні є одним із провідних світових виробників стоматологічних матеріалів. З постійним наголосом на дослідженнях і розробках ми постійно розширюємо асортимент нашої продукції, щоб задовольнити зростаючі потреби стоматологів. Високоякісні матеріали виробляються на сучасних виробничих потужностях на площі понад 60 000 кв. футів.

Наші продукти знаходять застосування в ендодонтії, протезуванні, пародонтології, ортодонтії, реставраційній стоматології, естетичній стоматології та для виготовлення протезів у зуботехнічних лабораторіях.

Ми гарантуємо найвищий стандарт якості шляхом суворого дотримання нашої найсучаснішої системи забезпечення якості.

Prevest DenPro є сертифікованою компанією EN ISO 13485:2016 та Директивою ЄС 93/42/EEC.

Вироблена нами продукція популярна і прийнята в більш ніж 80 країнах світу.

Компанія також диверсифікує виробництво дезінфікуючих засобів, засобів для гігієни порожнини рота, догляду за порожниною рота та біоматеріалів.

Prevest DenPro нагороджена:

«Нагорода за найкраще підприємство» від Європейської бізнес-асоціації, «Нагорода за найкращого індійського виробника стоматологічної продукції» від Індійської стоматологічної асоціації, нагорода за кращого експортера від Федерації організації експортерів Індії, а також визнана «Зіркою експорту» Міністерством торгівлі, урядом Індії.

Prevest Denpro Limited є членом Індо-американської торгової палати, Індо-німецької торгової палати, Європейської торгової палати, Асоціації індійських виробників медичних приладів (AiMeD) та Асоціації стоматологічної промисловості та торгівлі Індії (ADITI).

                


Цена:
Показувати: Список / Сітка
Accusil Bite Registration гідрофільний вініл-полісилоксановий відбитковий матеріал дл реєстрації прикусу Опис продукту: Accusil Bite Registration — це вінілполісилоксан (дода..
1.00
Accusil Combo Kit гідрофільний вініл-полісилоксановий відбитковий матеріал Accusil Combo Kit — це еластомерний відбитковий матеріал з дуже високою в’язкістю з двох паст з чудови..
1.00
Accusil Heavy Body — це полівінілсилоксановий відбитковий матеріал із низькою текучостю, спеціально для об'ємних відбитків і подвійних дуг. Використання: Використовується ..
1.00
Accusil Light Body гідрофільний вініл-полісилоксановий відбитковий матеріал Accusil Light Body — відбитковий матеріал на основі силікону для використання в стоматології з автома..
1.00
Accusil Monophase — вініл-полівінілсилоксановий відбитковий матеріал середньої текучості для одноетапної техніки відбитка. Використання: Використовується як одно..
1.00
Accusil Putty гідрофільний вініл-полісилоксановий відбитковий матеріал, база. Accusil Putty — це еластомерний відбитковий матеріал з дуже високою в’язкістю двох паст з чудовими ..
1.00
ACE набір для ремонту кераміки ACE Комплексний набір для внутрішньоротового ремонту керамічних і композитних реставрацій. Весь набір ергономічний і дозволяє працювати зліва напр..
1.00
Alfina Chromatic альгінатний відбитковий матеріал Удосконалена нова формула, що не містить свинцю та пилу, містить наддрібні частинки альгінату із значно підвищеною сп..
1.00
Alfina альгінатний відбитковий матеріал Удосконалена нова формула, що не містить свинцю та пилу, містить наддрібні частинки альгінату із значно підвищеною спорідненіст..
1.00
Alvocure Pengha lodoform паста Alvocure – це засіб на основі йодоформу для сухого лікування лунки та перев’язки після видалення. Забезпечує заспокійливу дію протягом усього..
1.00
BioEnamel Gel - ремінералізуючий і десенсибілізуючий гель, збагачений біосклом BioEnamel - це ремінералізуючий гель, який знижує чутливість після відбілювання та ефективно ..
1.00
Calc LC cвітлотверднуча рентгеноконтрастна паста з гідроксиду кальцію Cal LC — це світлотверднуча рентгеноконтрастна паста з гідроксиду кальцію, яка використовується для ізоляці..
1.00
Calcigel універсальна паста з гідроксиду кальцію Попередньо змішана рентгеноконтрастна паста гідроксиду кальцію на водній основі з сульфатом барію для ендодонтичних показань. ..
1.00
СalUltra гідроксид кальцію Calultra — це двокомпонентний, твердий, самотвердіючий матеріал гідроксиду кальцію, призначений для використання як засіб для прямого та непрямого зак..
1.00
Camphenol розчин парахлорфенолу з камфорою Активний дезінфікуючий засіб для лікування інфікованих кореневих каналів і періапікальних інфекцій. Показання Дезінфекція ден..
1.00
Cera Etch гель для травлення порцеляни (5% буферизована плавикова кислота) CeraEtch — це 5% буферизована плавикова кислота у формі напівгелю. Покращує механічний зв'язок між пор..
1.00

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами