Каталог

UNICARE BIOMEDICAL

Unicare Biomedical, Inc надає ринку науково обгрунтовані і високоякісні лікарські препарати.
Компанія спеціалізується на розробці і постачанні засобів для догляду за ранами і регенерації тканин в стоматології та ортопедії. Продукція від Unicare Biomedical полегшує регенерацію кісток і управління кровотечею, що виникли в результаті хірургічних операцій, або травматичних ушкоджень.
Постійне впровадження інновацій дозволяє компанії бути актуальними в галузі охорони здоров'я.


Цена:
Показувати: Список / Сітка
BenaCEL® дентальный перевязочный материал является повязкой из биосовместимой окисленной целлюлозы, не содержей химических добавок.   Перевязочный материал BenaCel..
сборный товар
BENACEL® HEMOSTATIC DRESSING гемостатический перевязочный материал​ представляет собой повязку изготовленную из биосовместимой окисленной целлюлозы.   Данный продук..
сборный товар
Ti-Enforced ™ ePTFE (політетрафторетилен) мембрани являють собою багатошарові, що не розсмоктуються мембрани, призначені для хірургічного розміщення під борошно-окістям, щоб сприят..
сборный товар
Cytoflex Smooth Tefguard Cytoflex Smooth Tefguard - це не розсмоктується, що створює простір, бар'єрна мембрана, призначена для процедур регенерації керованих тканин. Що складаю..
сборный товар
Cytoflex Textured Tefguard - не розсмоктується, що створює простір, текстурированная бар'єрна мембрана, призначена для процедур регенерованої тканини. Що складається з проприе..
сборный товар
Cytoflex® Mesh являє собою надтонку чисту титанову сітку з прецизійним сітковим профілем. Cytoflex® Mesh призначена для відновлення альвеолярного гребеня шляхом збереження мат..
сборный товар
Cytoflex® Resorb є синтетичну мікропористої резорбіруемой бар'єрну мембрану. Даний вид мембран призначений для посилення межмолекулярого взаємодії з поверхневим шаром рідних к..
сборный товар

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами