Каталог

WILLMANN and PEIN

Компанія Willmann & Pein GmbH була заснована в 1998 в місті Бармбек (Barmbeck) під Гамбургом, де і до цього дня знаходяться її органи управління та виробничі площі.

Власниками компанії є доктор Вольфганг Вілльманн / Dr. Wolfgang Willmann / (хімік, фармацевт) і Йоахім Пайн / Joachim Pein / (торговий менеджер). Компанія виробляє безліч стоматологічних матеріалів для стоматологічних клінік і лабораторій.


Цена:
Показувати: Список / Сітка
Aquafluor ® є клінічно протестованим фтористим лаком на основі акрилатної смоли. Використовується для фторування і лікування гіперчутливості зубів у формі готової до застосу..
1.00
Calcident 450® - рентгеноконтрастная пастообразная суспензія на водній основі Даний маіеріал містить гідроксид кальцію 45% і має значення рН більше 12 Застосовується для пр..
1.00
Calcident LC® рентгеноконтрастная пастообразная суспензія на водній основі. Зміст гідроксиду кальцію - 45% Значення рН - більше 12 Застосовується для прямої і непрямої ізо..
1.00
Fisseal® - світлотверднучий текучий матеріал для покриття фиссур. Готовий до використання, рідкотекучий герметик, з'єднується з емаллю завдяки низькому поверхневому натягу і х..
1.00
Glass Liner® є світлотверднучий рентгеноконтрастним прокладним матеріалом, що дозволяє здійснювати легкозастивающее однокомпонентні покриття порожнин. Матеріал має дуже високи..
1.00
Сeкурaфіл (Securafil)  - склоіономерний пломбувальний матеріал,який утворює міцний хімічний зв’язок з емаллю та зубною тканиною,що забезпечує щадне препарування і чудове закрі..
1.00
C-Bond Self-Etch® - нова розробка світлотверднучий бондинга 7-го покоління. Підвищена адгезія забезпечується додаванням наночастинок і MDP (кислотні фосфатні групи) до основно..
1.00
C-Bond® - світлотверднучий універсальний зв'язуючий матеріал з відмінною адгезією до дентину і високою гидролитической стійкістю. C-Bond®: створює еластичне з'єднанн..
1.00
Securafix® є склоіономерних цементом з особливо гарною адгезією до емалі і дентину. Матеріал відрізняється малою розчинністю і окислюваність в порожнині рота. Застосув..
1.00
Р-Cem ®Тимчасова фіксація. Цемент БЕЗ евгенолу. Даний матеріал являє собою пасту в тубах. Не містить евгенолу і тому, ідеально підходить у випадках алергії до нього. P-Cem® ..
сборный товар
Dent-a-cav® тимчасова пломбувальний маса. Дана дентин-паста являє собою добре зарекомендував себе матеріал, готовий до застосування. Завдяки швидкому затвердінню в порожнині,..
сборный товар
Competence universal ® - cветоотверждаемий каріостатичний реставраційний композит з високим вмістом наночастинок. Призначений для реставрації всіх класів порожнин (I-V), пер..
1.00
COMPETENCE Flow®. Светоотверждаємий текучий композит Призначений для прямих реставрацій порожнин III-V класів. Рекомендований також для ремонту тимчасових конструкцій з біс-ак..
1.00
Pro Crown®. Temp C & B. Виготовлення тимчасових ортопедичних конструкцій зубів, коронок і мостів. ОПИС Pro Crown® - високоестетичних композитний матеріал для виготовлення ти..
сборный товар
Р-Cem ® Тимчасова фіксація. Цемент БЕЗ евгенолу.   Даний матеріал являє собою пасту в тубах. Не містить евгенолу і тому, ідеально підходить у випадках алергії до ньог..
сборный товар

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть ім'я і свій номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з Вами